LVRU
   

Slavenības drosmīgi izdaiļo savu ķermeni ar simboliem un zīmējumiem, nebaidoties kaitēt savam skaistumam un veselībai. Kādus slepenus vēstījumus nēsā uz sava ķermeņa skaistākās zemes sievietes?


Džesika AlbaUz iekšdelma Džesikai Albai ir vārds sanskritā, kas nozīmē puķi ”Lotosa”. Austrumos šī puķe simbolizē garīgo atklāsmi. Tieši tāds pats tetovējums ir aktrises tuviniekiem: mammai, tantei un māsīcai.

 

Andželīna Džolija
Uz Andželīnas kreisās rokas ir daudz dīvainu ciparu. Tās ir vietu ģeogrāfiskās koordinātas, kur dzimuši katrs bērns viņas daudzbērnu ģimenē. Kambodžas (audžu dēls Medoks), Etiopijas (audžu meita Zahara), Namībijas, kurā piedzima viņas pašas meita, un Vjetnamas (audžu dēls Paks), kā arī pēdējā rindiņa – Nīca, kurā šovasar piedzima Dvīņi Noks un Vivjēna.

 

Viktorija Bekhema
Viņas kaklu rotā citāts ebreju valodā ”Es piederu savam mīļotajam, bet mans mīļotais man”. 2005. gadā pāris ar Bībeles citātiem atzīmēja savu mīlestību. Deivida kreiso roku rotā ”Es savai mīļotai, mana mīļotā man”.


Penelopa Krusa
Uz Penelopas potītes ir cipari 883, kuri ilgu laiku daudziem nelika mieru. Tikai nesen Penelopa pastāstīja, ka cipari 8 un 3 ir viņas laimīgie cipari, bet vēl vienu 8 viņa pielika pa vidu, lai veiksme vienmēr atrastos viņai līdzās.

 

Haidena PanettjerīPavisam nesen Haidenas (seriāla ”Varoņi” zvaigzne) plecu sāka rotāt uzraksts Vivere, kas tulkojumā no itāļu valodas nozīmē ”Dzīvot”. Diemžēl pārējā uzraksta daļa publikai vēl joprojām paliek noslēpums.Pēc woman.ru materiāliem

INTELLIGENT.LV

Reģistrējies un komentē ērtāk

Komentāru nav


Komentāru publicēšana dotajā vietā ir atļauta tikai reģistrētiem lietotājiem!
Ja Jūs esat reģistrēts portāla lietotājs, izmantojiet ieejas lapu.
Ja Jūs neesat reģistrēts portāla lietotājs, izmantojietreģistrācijas lapu.

Gisele Bundchen   Skaistums   Adriana Lima   Mode   fashion   Reklāma   Harper's Bazaar   Slavenība   Gucci   Mario Testino  
Foto reportāža no 2011. gada kalendāra filmēšanas (2. daļa)
Weekend @ The CLUB
Foto reportāža no 2011. gada kalendāra filmēšanas (1. daļa)
Weekend @ The CLUB
New Year @ The Club
New Year @ Star Lounge
Arkādija Gluhih kalendāra prezentācija

Ziemassvētkos studijā «Kiparis» notika viena ļoti gaidāma gada projekta prezentācija - Arkādija Gluhih kalendārs nākamajam gadam. Kalendāru ar oriģinālo ideju beidzot varēja ieraudzīt gan viesi, gan modeles: neeksistējoši interjeri, nepareizas formas un gravitācijas likuma pārkāpšana. Lai dzīvo sirreālisms!

Rīgas Domē viesojas salatēvs no Krievijas
Rīgas domē 27. decembrī bērniem no sociāliem centriem sniedza dāvanas pats Salatēvs no Velikijustjugas pilsētas Krievijā.
Weekend @ The CLUB
Weekend @ The Club
Lapas
Iepr.1 2 3  ... 91 92 93 94 95 Nāk.
Pāriet uz lapu:  
ARHIVS
POTCPSS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
AUTORIZĀCIJA
200X300INECTAR
 

 

eXTReMe Tracker