LVRU
   

Vizāžistiem tiek uzdoti ļoti daudzi jautājumi! Gan par sejas grimmu, gan par frizūrām, gan par kosmētiku... Bet dažreiz, lai pārsteigtu visus ar savu skaistumu, nekas daudz nav vajadzīgs - tikai jāievēro daži vienkārši likumi!

 

Kāda frizūra piestāv dažādiem sejas tipiem?

 

Frizūra, kas domāta tikai tev

 

Apaļa seja:

Apaļa seja asociējas ar bērnību un drošību. Padomi: izvēlies augšdaļā apjomīgas frizūras, obligāti uz vaigiem atstāj atsevišķas matu šķipsnas. Tev ļoti piestāvēs visdažādākās sprodziņas, asimetriskas malas un gari uz sāniem nogriezti mati uz pieres. Izvairies no apaļiem, balona veida matu griezumiem, no taisniem karē griezumiem un matu celiņa galvas vidū.

 

Kvadrātveida seja:

 

Šī seja atspoguļo viņas īpašnieces raksturu: tiešums, pareizība, asums. Tev, visdrīzāk, ir plata piere un plati žokļi. Padomi: vislabāk tev piestāvēs precīzi konstruēta frizūra: taisns vai asimetrisks karē matu griezums ar labi pamanāmu matu celiņu. Lai padarītu sejas vaibstus maigākus, izveido apjomu zoda rajonā. Izvairies no plīvojošiem un noapaļotiem matu griezumiem.

 

Iegarena seja:

Gara un šaura seja. Mērķis – padarīt īsāku seju, vizuāli pārveidojot sejas apjomu. Padomi: nepieciešams paplašināt seju, izveidojot apjomu sānos. Tev piestāvēs mati garumā līdz ausu galiņiem vai arī līdz pleciem. Tāpat tiek rekomendēti gari uz pieres nogriezti mati. Tomēr no gariem un pārlieku taisniem matiem vajadzētu izvairīties, kā arī no pārāk īsiem uz pieres nogrieztiem matiem.

 

Trīsstūrveidīga seja (ar sašaurināšanās tendenci uz leju):

Liela un plata piere, šauras un neizteiksmīgi vaigu kauli un zods – šī sejas tipa pazīmes. Ieteicams izvēlēties lakoniskus un īsus, vai arī pusgarus matu griezumus. Tāpat nedrīkst aizmirst par sejas sānos apjomīgām matu cirtām un kupliem, plato pieri nosedzošiem, matiem. Jāizvairās no pārāk īsiem vai garu un taisnu matu griezumiem.

 

Daudzstūru seja:


Šai sejas formai raksturīgi maigi un sievišķīgi, spilgti izteikti vaigu kauli. Padomi: radīt matu apjomu sānos. Ieteicams izvēlēties matu griezumus ar nelīdzenām malām. Ja vēlaties nogriezt uz pieres matus, tad tiem jābūt nelīdzeniem. Izvairieties no pārāk taisniem un ģeometriskiem matu griezumiem – tie padara sejas vaibstus pārāk asus. 

 

Kāds sejas grimms piestāv dažādiem sejas tipiem?

 

Sejas grimms, kas domāts tikai tev

 

Apaļa seja:

Lai apaļa seja izskatītos garenāka, nepieciešams vizuāli samazināt vaigu apjomu. Tāpēc pēc kopīgā sejas toņa uzlikšanas sānu sejas daļā, auss rajonā, vaigu kaulu iedobumus nepieciešams ietonēt ar tumšu pūderi. Izmantojiet tumšas krāsas vaigu ēnas, bet vaigiem pacenšieties piešķirt trīsstūra formu. Uz vaigu kauliem vaigu ēnas uzklājiet daudz intensīvāk, stiepjot uz mutes kaktiņiem. Vēl Jūs varat piesegt vaigus ar sānos esošajām matu šķipsnām.

 

Kvadrātveida seja:

Uzklājiet pamata toni un uzklājiet vaigu kauliem vaigu ēnas trīsstūra veidā, kas izstiepts vaigu kaulu virzienā. Piekrāsošanu centieties izdarīt augstāk. Izmantojiet spilgtu krāsu, nekautrējieties! Sejas sānus un apakšējo žokļa daļu nopūderējiet ar plānu pūderi. Galvenais mērķis – „padarīt vieglāku” seju, noņemt „smagumu” ar gaismu ēnu un krāsu spēles palīdzību.

 

Iegarena seja:

 

Augšējo un apakšējo sejas daļu var nopūderēt ar daudz tumšāku pūderi, nekā visu pārējo sejas daļu. Grimma mērķis – samazināt sejas apjomu. Ar vaigu ēnu palīdzību var vizuāli paplašināt seju, uzklājot to tuvāk auss gliemežnīcai, pieķerot klāt arī ausu galiņus. Vaigu ēnas uzklājiet uz vaigu kauliem, ievērojot formu, iztušējot horizontāli. Izmantojiet spilgtas krāsas – tās atsvaidzina seju.

 

Trīsstūrveidīga seja:

Pēc pamattoņa uzklāšanas, ar tumšu pūderi ietonējiet vaigu kaulu iedobuma vietu, daļu no vaigu kauliem un zoda. Vaigu ēnas vislabāk izvēlēties gaišā krāsā un uzklāt tās romba veidā uz priekšējās sejas daļas. Galvenais sejas grimma uzdevums – līdzsvarot plato sejas daļu ar šauro daļu.

 

Rombveida seja:

 

Ar tumšu pūderi ietonējiet uz āru ejošo vaigu kaulu daļu. Lai padarītu maigākas sejas pantus, iesakām uzklāt vaigu ēnas trīsstūra veidā un ietušēt acu ārējos stūrus.

  

Pēc WMJ materiāliem.

INTELLIGENT.LV

Komentāri
Autors: tasCitēt   03.05.2008 15:26:42
tas ir interesanti
Autors: marijaCitēt   03.05.2008 15:28:02
man patīk
Autors: MiaCitēt   25.05.2008 01:16:01
KuršTipsEsmuEs~
Autors: KikaCitēt   03.06.2008 14:22:56
paldies
Autors: neatbilstoshaaCitēt   06.08.2008 15:00:30
man nav neviena seja...kur ta ovaala pliek vai kaut kaa taa......... "/
Autors: bbCitēt   08.08.2008 15:10:46
vareja but bildiites :( :( :( :(
Autors: melnaaCitēt   13.10.2008 21:49:45
Ļoti labi paskaidrots,bet vairaak bilgiites vajadzeeja ;)
Autors: ŠķipsnaCitēt   20.12.2008 22:22:46
Paskaidrots ir tā kā 20 gadus atpakaļ, saprotu, ka nekas īpaši nevar mainīties,bet ja veido tādu lapu tad ir jāmācās arī jaunas tendences. Nu, un bildes...vismaz tās varēja ielikt attiecīgi pēc sejas formām....pilnīgs čav!!!!
Autors: gaišiCitēt   09.02.2009 19:28:17
tas ir forši stilīgi!
Autors: orandžiCitēt   09.02.2009 19:29:06
stilīgi

Komentāru publicēšana dotajā vietā ir atļauta tikai reģistrētiem lietotājiem!
Ja Jūs esat reģistrēts portāla lietotājs, izmantojiet ieejas lapu.
Ja Jūs neesat reģistrēts portāla lietotājs, izmantojietreģistrācijas lapu.

Lapas
Iepr.1 2 Nāk.
Pāriet uz lapu:  
Foto reportāža no 2011. gada kalendāra filmēšanas (2. daļa)
Weekend @ The CLUB
Foto reportāža no 2011. gada kalendāra filmēšanas (1. daļa)
Weekend @ The CLUB
New Year @ The Club
New Year @ Star Lounge
Arkādija Gluhih kalendāra prezentācija

Ziemassvētkos studijā «Kiparis» notika viena ļoti gaidāma gada projekta prezentācija - Arkādija Gluhih kalendārs nākamajam gadam. Kalendāru ar oriģinālo ideju beidzot varēja ieraudzīt gan viesi, gan modeles: neeksistējoši interjeri, nepareizas formas un gravitācijas likuma pārkāpšana. Lai dzīvo sirreālisms!

Rīgas Domē viesojas salatēvs no Krievijas
Rīgas domē 27. decembrī bērniem no sociāliem centriem sniedza dāvanas pats Salatēvs no Velikijustjugas pilsētas Krievijā.
Weekend @ The CLUB
Weekend @ The Club
Lapas
Iepr.1 2 3  ... 91 92 93 94 95 Nāk.
Pāriet uz lapu:  
ARHIVS
POTCPSS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
AUTORIZĀCIJA
200X300INECTAR
 

 

eXTReMe Tracker