LVRU
   

Labas angļu valodas zināšanas, prasme brīvi sarunāties šajā svešvalodā vienmēr nodrošina lielākas karjeras iespējas un vairāk perspektīvu ikdienas dzīvē. Starptautiskais valodu centrs "New Horizons" piedāvā Tev trīs noderīgus padomus, kā ātri un bez maksas sākt apgūt angļu valodu.
1. Piesakies vienas nedēļas bezmaksas apmācībām!

Mēs zinām, ka piedāvājam efektīvus un interesantus angļu valodas kursus, tāpēc vēlamies sniegt iespēju pārliecināties par šo kursu kvalitāti visiem interesentiem – arī Tev.
Mēs esam pārliecināti, ka Tu novērtēsi mūsu profesionālos pasniedzējus un mūsdienu apmācību metodes, kā arī draudzīgo atmosfēra, kas valda mūsu centrā. Tieši tāpēc piedāvājam Tev fantastisku iespēju apmeklēt angļu valodas nodarbības centrā "New Horizons" vienu nedēļu bez maksas. Lēmumu par to, vai vēlies turpināt šīs nodarbības, varēsi pieņemt pēc tam.

Viss ir vienkārši – NĀC, MĀCIES BEZ MAKSAS un tikai tad PIEŅEM LĒMUMU! (http://www.nh.lv/kursi/registration/128/#intelligent_r)

 

2. Abonē e-žurnālu "You&English" bez maksas!

Nav noslēpums, ka, lai iemācītos svešvalodu, ar divām mācību stundām nedēļā ir par maz. Efektīvākā metode ir mērķtiecīga saplūšana ar konkrēto vidi – klausīšanās, lasīšana, sekošana līdzi aktuālajiem notikumiem...

Bezmaksas elektroniskais žurnāls "You&English" ir paredzēts galvenokārt tiem, kuri vēlas apgūt angļu valodu ātri, vienkārši un pēc iespējas lētāk.

Katru mēnesi šajā žurnālā tiek publicētas interesantas ziņas un aizraujoši fakti no angliski runājošās pasaules, vērtīgas Interneta saites, aizraujoši video un audio materiāli, noderīgi vārdu krājumi un viegli saprotamas angļu valodas gramatikas mini-stundas.

Iepazīsties ar iepriekšējiem izdevumiem un abonē e-žurnālu "You&English"! (http://www.nh.lv/kursi/minigids/88/#intelligent_r

3. Mācies angļu, vācu, spāņu un citas svešvalodas no "0", neizejot no mājām!

"New Horizons" piedāvā jaunumu Latvijas tirgū – multimediju kursus New Horizons Online, kuros mācības tiek organizētas pēc tā dēvētās "dinamiskās iedziļināšanās" metodes. Tā ir pasaulē populārākā datorprogramma, kas paredzēta patstāvīgai svešvalodas apguvei.

Ja vēlies apgūt kādu svešvalodu, taču Tev nav laika un/vai brīvu naudas līdzekļu kursu apmeklēšanai, šī programma ir domāta tieši Tev!

Svešvalodu apgūšana ar New Horizons Online kļūst vienkārša un interesanta, bet galvenais – efektīva un ātra. Šī programma ir īpaši piemērota tiem, kuri apguvuši tikai kādas svešvalodas ievadkursu vai tikko sākuši mācīties šo valodu.

Tu novērtēsi to, ka, apgūstot svešvalodu ar online programmu, nav jāiegaumē katra vārda tulkojums un jāiekaļ no galvas gramatikas likumi. Tu mācies svešvalodu tieši tāpat kā savu dzimto valodu – sasaistot vizuālos tēlus un to nozīmi ar asociāciju un intuīcijas palīdzību.

Mēs piedāvājam Tev iespēju notestēt programmu BEZ MAKSAS! Tev ir tikai jāapmeklē neliela prezentācija valodu centrā "New Horizons", kuras laikā saņemsi paroli, kas ļaus piekļūt sistēmai. Tāpat personīgi Tev konsultants nodemonstrēs programmas iespējas.

Pārliecinies par valodu centra "New Horizons" jaunās svešvalodu mācību programmas efektivitāti! (http://www.nh.lv/kursi/ecourse/#intelligent_r)Uz tikšanos starptautiskajā valodu centrā "New Horizons"!

Reģistrējies un komentē ērtāk

Komentāru nav


Komentāru publicēšana dotajā vietā ir atļauta tikai reģistrētiem lietotājiem!
Ja Jūs esat reģistrēts portāla lietotājs, izmantojiet ieejas lapu.
Ja Jūs neesat reģistrēts portāla lietotājs, izmantojietreģistrācijas lapu.

Apmācības   Angļu valoda   New Horizons   Kursi  
Vai vēl neesat izmācījies par bezdarbnieku?
Ļoti labi, jo šodien mēs pastāstīsim par profesiju, kuru protot, jūs nepaliksiet dzīves nomalē.
Stilistiem un visiem, kas interesējas par modi

Bogomolov’ Image School piedavā Konstantīna Bogomolova trīs dienu semināru autorciklu par profesionāla imidža dizaina un aktuālas modes tēmām.

Apgūt svešvalodas ir vienkāršāk, nekā Tu domā!

Sāc mācīties vienu no 23 valodām jau šodien, neizejot no mājām!

Vēlies nokļūt Dolce & Gabbana backstage?

Starptautiskā vizāžistu akadēmija „Make - Up Atelier" un „Bogomolov' Image School" piedāvā profesionālu apmācību pēc programmas „ PROFESSIONAL MAKE-UP ARTIST" (Grima stilists).

„Studija Maija” aicina visus gribētājus uz friziera profesijas kursu

„Studija Maija” aicina visus gribētājus uz friziera profesijas kursu

Kā sākt mācīties angļu valodu BEZ MAKSAS - 3 idejas no New Horizons

Labas angļu valodas zināšanas, prasme brīvi sarunāties šajā svešvalodā vienmēr nodrošina lielākas karjeras iespējas un vairāk perspektīvu ikdienas dzīvē. Starptautiskais valodu centrs "New Horizons" piedāvā Tev trīs noderīgus padomus, kā ātri un bez maksas sākt apgūt angļu valodu.

Rīgas centrā par nelabvēlīgajām pasaules klimata izmaiņām un koksnes produktu lietošanu kā ilgtermiņa risinājumu iedzīvotājus informēs četri lieli koka cilvēciņi. Šī aktivitāte norisinās biedrības "Zaļās mājas" organizētās informatīvās kampaņas "Es turu zemes klimatu Cool!" ietvaros.

Trešdien 15.oktobrī Rīgas pilī Valsts prezidents Valdis Zatlers kopā ar kundzi Lilitu Zatleri sveica 30 Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas māsiņas, kuras pacienti, viņu vecāki un tuvinieki bija izraudzījuši par slimnīcas sirdsmāsiņām.

Šīs nedēļas nogalē - 4. un 5.oktobrī viesnīcas Reval Hotel Latvija konferenču centrā notiks lielākā specializētā Lielbritānijas izglītības izstāde Baltijā - „Britu Izglītības Dienas 2008". Izstādi organizē „Baltic Council for International Education" ar izglītības aģentūras „Meridian group" un Britu Padomes, kā arī Lielbritānijas vēstniecības un Lielbritānijas tirdzniecības kameras atbalstu.

Augusta pēdējā svētdienā Doma laukumā pulcējās Latvijas Universitātes jaunie studenti - pirmkursnieki, kurus korporeļi jau izsenis sauc par fukšiem.

Lapas
Iepr.1 2 3 4 5 6 Nāk.
Pāriet uz lapu:  
ARHIVS
POTCPSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
AUTORIZĀCIJA
200X300INECTAR
 

 

eXTReMe Tracker