LVRU
   

Pirmo reizi Rīgā, 20. oktobrī, ar jaunu programmu "Saulainās ielejas serenāde" uz Arēnas Rīga skatuves uzstāsies pasaulslavenais Glena Millera orķestris, kuru diriģē Vils Saldens.
Muzikants-virtuozs, trombonists Glens Millers radīja savu orķestri 1937. gadā. Dažu gadu laikā orķestris kļuva par amerikāņu džeza un pop mūzikas ikonu, izpildot un ierakstot gandrīz vai pusi no visiem tā laika Holivudas filmu mūzikas hītiem. Īpašu slavenību orķestris ieguva pateicoties tādiem hītiem kā "Saulainās ielejas serenāde", "Ņujorka, Ņujorka" u.c. Plašais orķestra repertuārs atšķiras ar to, ka, kopā ar mūziku no filmām, Brodvejas un mūzikliem, maestro piedāvā arī pilnīgi oriģinālus orķestra skaņdarbus.

Tagadējā veidolā orķestris eksistē no 1983. gada. Pateicoties lieliskajiem diviem alta saksofoniem, diviem tenora saksofoniem un klarnetam, kad klarnete izpilda galveno partiju, tiek atjaunots Glena Millera orķestra skanējums, kuru nevar sajaukt ne ar vienu citu. Šī orķestra muzikanti apguva oriģinālā kolektīva paņēmienus pēc filmām "Saulainās ielejas serenāde" un "Orķestra dalībnieku sievas".

Orķestra vadītājs - Vils Saldens (Wil Salden) - spīdošs muzikants, pianists, kurš vēl agrā jaunībā iemīlējās Glena Millera mūzikā un nesa šo mīlestību visas dzīves garumā, izpildot dižā mūziķa skaņdarbus milzīgu auditoriju priekšā un saglabājot to nākamajām paaudzēm.
INTELLIGENT.LV

Reģistrējies un komentē ērtāk

Komentāru nav


Komentāru publicēšana dotajā vietā ir atļauta tikai reģistrētiem lietotājiem!
Ja Jūs esat reģistrēts portāla lietotājs, izmantojiet ieejas lapu.
Ja Jūs neesat reģistrēts portāla lietotājs, izmantojietreģistrācijas lapu.

Festivāls   Mūzika   Dailes teātris   Teātris   Arēna Rīga   Koncerts   Māksla   LA Rocca   Viesizrādes   Godvil Club  

Ar šādu nosaukumu Rīgas cirkā startēja neparasta starptautiska programma, kurā piedalās dažādu cirka žanru zvaigznes. Par to tika stāstīts preses konferencē, kura notika praktiski 23.novembrī manēžā.

Savas pasaules turnejas ietvaros 16.martā Arēnā Rīga uzstāsies zviedru poproka duets Roxette

Roxette, pirmais starptautiski populārais zviedru 90.-to gadu projekts, kas pārstiedza ar imidžu un roka un popmūzikas sajaukumu, sastāvā ir Marija Fredriksone (Marie Fredriksson) un Pērs Gesle (Per Gessle). 

Svetlana Surganova un orķestris @ Godvil Club
Glena Millera orķestra koncerts

Pirmo reizi Rīgā, 20. oktobrī, ar jaunu programmu "Saulainās ielejas serenāde" uz Arēnas Rīga skatuves uzstāsies pasaulslavenais Glena Millera orķestris, kuru diriģē Vils Saldens.

Rīgā uzstāsies Aleksandrs Rozenbaums

1. oktobrī Arēnā Rīga ar jaunu programmu «Истинно верую...» uzstāsies Aleksandrs Rozenbaums.

Rudenī, Arēnā Rīga 'Hard Knocks' pasaules tūres ietvaros, uzstāsies Džo Kokers

30. septembrī Arēnā Rīga uzstāsies Džo Kokers - leģendārais rokmūziķis, kura unikālo balsi kritiķi nodēvējuši par „Jerikas bazūni”.

Rīgā viesosies J.Svetlanova Krievijas valsts akadēmiskais simfoniskais orķestris

Rīgā 12. jūnijā viesosies Jevgeņija Svetlanova Krievijas valsts akadēmiskais simfoniskais orķestris, kurš uzstāsies Lielajā ģildē sava galvenā diriģenta, Krievijas tautas mākslinieka Marka Gorenšteina vadībā un ar izcilu Krievijas čellisti Natāliju Gūtmani. Programmā - Šostakovičs un Čaikovskis.

Starptautiskais iluzionistu festivāls ABRAKADABRA

28. - 29. maijā Kongresu namā notiks otrais starptautisks iluzionistu festivāls ABRAKADABRA.

Tikai zvaigznes! Lāči nāk!

Ar tādu interesantu nosaukumu Rīgas Cirkā notiks cirka mākslinieku viesizrādes - vairāku starptautisku festivālu uzvarētāji. 

Līgava bez pūra

11. un 12. maijā Dailes teātrī notiks Maskavas slavenā teātra „P.Fomenko darbnīca” viesizrādes.

Lapas
Iepr.1 2 3 Nāk.
Pāriet uz lapu:  
ARHIVS
POTCPSS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
AUTORIZĀCIJA
200X300INECTAR
 

 

eXTReMe Tracker